Valkenswaard LGCT Holandia 9-11 Sierpnia

holandia

Valkenswaard, Holandia, jest duchowym domem Longines Global Champions Tour i zawsze był ulubionym miejscem wśród jeźdźców, właścicieli i partnerów.

Podczas 14. sezonu światowej klasy serii skoków pokazowych, w spektakularnej, najnowocześniejszej arenie Tops International Arena odbędzie się 15. etap toru w dniach 9–11 sierpnia. Wspaniałe obiekty w epicentrum jeździectwa w Europie zostały stworzone przez założyciela i prezydenta Jana Topsa i podniosły poprzeczkę w jeździectwie na nowe wyżyny.

Zaprojektowany z myślą o koniu jako najwyższym priorytecie, teren wystawowy ma wyjątkową arenę piasku o powierzchni 125 m na 85 m, cztery kolejne areny z najwyższej klasy stopami, torami galopów i arenami do biegania, rozległe areny rozgrzewki, wyjątkowe miejsca do mycia i udogodnienia dla stajennych najwyższy standard opieki i ponad 500 światowej klasy i pięknie zaprojektowane stajnie dostępne dla odwiedzających zawodników. W imponującym kompleksie znajduje się wioska handlowa, punkty gastronomiczne i rozrywkowe – z których wszystkie są dostępne dla wszystkich w rodzinie, oraz bilety pozwalające na doskonały widok akcji pod zadaszonymi trybunami, gdy bitwa mistrzostw LGCT 2019 zbliża się do finału jedna czwarta.