Najlepsi sportowcy w mieście LGCT London 2-4 Sierpnia

londyn lgct

Najważniejsze konie i jeźdźcy na świecie wkrótce zaczną przybywać do jednej z największych stolic świata, Londynu, na 14. rundę podczas Longines Global Champions Tour.

Rozgrywka na terenie historycznego Royal Hospital Chelsea – domu bardzo kochanych emerytów Chelsea i miejsce słynnego Chelsea Flower Show – bitwa o tytuł mistrza 2019 r. Osiągnie gorączkę, jako najlepsi międzynarodowi jeźdźcy na planecie rogi z najlepszymi brytyjskimi jeźdźcami, w tym wieloma brytyjskimi olimpijczykami.

Wielki pojedynek między Scottem Brashem (GBR) a Benem Maherem (GBR) zostanie rozegrany w tym prestiżowym miejscu i obaj są głodni, aby dodać kolejne zwycięstwo Grand Prix LGCT w Londynie do swoich wyróżnień. W poprzednich latach był to wyścig dwóch koni do mety, a Brash i Maher walczyli o najwyższe miejsce przed namiętnymi tłumami domowymi, którzy widzieli nerwy podekscytowane aż do ostatniego ogrodzenia.

Historycznie w tym wydarzeniu w Londynie pięciokrotnie odbyło się czterech brytyjskich zwycięzców, a Brash był jedynym zwycięzcą londyńskiego wydarzenia organizowanego przez Royal Hospital Chelsea (2017 z Hello Forever i 2018 z Hello Mr President). W ten weekend wszyscy spojrzą na zawody, aby zobaczyć, czy Brash może sprawić, że będzie to hat-trick zwycięstw w Londynie, czy Maher może powtórzyć swoje zwycięstwo w 2013 roku i pokonać Brasha na najwyższym poziomie, czy też międzynarodowa supergwiazda może przerwać ten trend i wygraj na brytyjskiej ziemi.

Obecny lider klasyfikacji generalnej, Pieter Devos (BEL), będzie chciał wykorzystać swój wynik 249 punktów iz pewnością będzie silnym przeciwnikiem w ten weekend – jeździec wyraźnie w formie ze swoją grupą utalentowanych koni najwyższego poziomu. Ponieważ Daniel Deusser (GER) na drugim miejscu nie startuje w Londynie, jego najbliższym rywalem będzie ulubieniec domu Maher – brytyjski jeździec i tytuł mistrza 2018, który jest obecnie trzeci w klasyfikacji generalnej. Będzie także walczył z takimi zawodnikami, jak Harrie Smolders (NED), numer jeden na świecie, Eric Lamaze (CAN), Bertram Allen (IRL), Roger-Yves Bost (FRA), Lauren Hough (USA), Nicola Philippaerts (BEL ), Marcus Ehning (GER), Malin Baryard-Johnsson (SWE), Laura Kraut (USA), Darragh Kenny (IRL), Simon Delestre (FRA), Christian Ahlmann (GER), Edwina Tops-Alexander (AUS), Niels Bruynseels (IRL), Alberto Zorzi (ITA) i Shane Breen (IRL).

Ale brytyjscy jeźdźcy będą obowiązywać, a nie mniej niż trzy Whitakers będą rywalizować w zawodach CSI5 * – Michael, Robert i William. Dołączy do nich William Funnell (GBR), Emily Moffitt (GBR), Guy Williams (GBR), Alexandra Thornton (GBR) i Harry Charles (GBR).

W wyjątkowym miejscu Royal Hospital Chelsea można zobaczyć ekscytujące skoki pokazowe na South Grounds, które prowadzą do Tamizy z zapierającym dech w piersiach tłem zabytkowych budynków zaprojektowanych przez Sir Christophera Wrena. Założony przez króla Karola II ponad 300 lat temu, zapewnił opiekę i towarzystwo weteranów, znanych na całym świecie jako Chelsea Pensioners. Wydarzenie to stało się stałym elementem kalendarza społecznościowego z takimi gwiazdami jak Jodie Kidd, Rory Bremmner, Richard Hammond i Ronan Keating.

Wielka Brytania ma silną społeczność jeździecką, a miliony ludzi jeżdżą i podążają za najlepszymi brytyjskimi zawodnikami pokazowymi podczas zawodów na całym świecie. Wydarzenie w Londynie w kalendarzu Longines Global Champions Tour to 14. wydarzenie na torze, które odbędzie się w kluczowym etapie w sezonie 2019, kiedy bitwa rankingowa będzie w pełni otwarta na miejsce w GC Prague Playoffs. Nie przegap chwili na tę kluczową część Mistrzostw!

 

Bilety dostępne na: please click here for more information.

Źródło: https://www.gcglobalchampions.com/news/top-athletes-in-town-for-unmissable-lgct-london